KONTAKTA OSS

Vi hoppas få träffa och prata mer med dig som är fortsatt nyfiken på att jobba eller bo hos KABiT. Varmt välkomna!

VD

Mattias Johansson

0762-80 40 58

mattias.johansson@kabit.se


Vice VD

My Upmark

my.upmark@kabit.se


Ekonomi & administration

Anna Schill

0703-21 58 79

anna.schill@kabit.se


Föreståndare Träningsboendet

Tim Olsson

0738-37 23 75

tim.olsson@kabit.se


Teamledare Träningsboendet

Linda Johansson

0704-415654

linda.johansson@kabit.se


Föreståndare Hoppet HVB

Eva Kess

0763-13 36 11

eva.kess@kabit.se


Föreståndare Bron HVB

Lisa Aronsson

0760-159854

lisa.aronsson@kabit.se


Är du intresserad av att jobba hos oss?

Skicka in ditt CV och personliga brev till jobb@kabit.se

Tim Olsson

Eva Kess

Lisa Aronsson

Linda Johansson

My Upmark

Mattias Johansson