KONTAKTA OSS

Vi hoppas få träffa och prata mer med dig som är fortsatt nyfiken på att jobba eller bo hos KABiT. Varmt välkomna!

Placeringsrådgivnings kontaktpersoner

Har ni några frågor kring KABiT och placering bistår gärna Mattias Johansson och Tim Olsson med er hjälp i första hand. Det går bra att både ringa eller maila oss. Vi finns tillgängliga måndag-fredag under dagtid. Övriga tider ringer ni på KABiTs växelnummer som är tillgängligt dygnet runt på 0415- 100 24. Vill du att Mattias eller Tim kontaktar dig önskar de följande uppgifter mailat till sig:

Ditt namn

Din arbetstitel

Din e-post

Ditt telefonnummer

Din kommun

Din fråga


VD

Mattias Johansson

0762-80 40 58

mattias.johansson@kabit.se


Föreståndare Träningsboendet

Tim Olsson

0738-37 23 75

tim.olsson@kabit.se

Övriga kontaktpersoner

Vice VD

My Upmark

my.upmark@kabit.se


Ekonomi & administration

Anna Schill

0703-21 58 79

anna.schill@kabit.se


Teamledare Träningsboendet

Linda Johansson

0704-415654

linda.johansson@kabit.se


Föreståndare Hoppet HVB

Eva Kess

0763-13 36 11

eva.kess@kabit.se


Föreståndare Bron HVB

Lisa Aronsson

0760-159854

lisa.aronsson@kabit.se


Är du intresserad av att jobba hos oss?

Skicka in ditt CV och personliga brev till jobb@kabit.se

Tim Olsson

Eva Kess

Lisa Aronsson

Linda Johansson

My Upmark

Mattias Johansson